Міжнародний Дегустаційний Тест-Конкурс Grape brande Independent Tasting Competition
Міжнародний Дегустаційний Тест-Конкурс Grape brande Independent Tasting Competition

17 вересня 2021 року в Закарпатській області м Хуст відбувся Відкритий Дегустаційний Тест-Конкурс Grape brandy Independent Tasting Competition і Конкурс-рейтинг Корона Перегона 20/21 - Distillation Crow 20/21 - Aged Distillare (only grapes. Формат конкурсу проходив в публічному обговоренні зразків і відкритої презентації кожного продукту. Оцінювалися всі види міцних виноградних напоїв з витримкою не менше року в класичному форматі (дубових бочках).

Журі складалося з різних країн (професійні і консюмерської). Перше складалося з фахівців галузі, експертів, професійних дегустаторів і виробників (лауреатів попередніх конкурсів - володарів не менше трьох золотих нагород). Журі було підставою для присудження вищої нагороди Конкурсу - Дабл Голд (DUBLE GOLD).

За результатами підрахунку голосів, лауреату надали офіціальную виписку з протоколу Дегустаційної Комісії та макет стікера / медалі в цифровому форматі з подальшим правом використання його на свій розсуд.

Компанія "ГАЛІЦІЯ ДІСТІЛЕРІ" брала участь з 3-ма зразками, які отримали нагороди, а саме:

1) Бренді виноградний ординарний "Прикарпатський №3" - GOLD

Підсумки дегустаційної комісії:

Чистий золотистий колір з блиском на "дзеркалі" (9,75 балів з 10)

Аромат комплексний з плодовими і тонкими деревними відтінками (18 балів з 20)

У смаку рівновага спецій і дубових нот. Післясмак з добре вираженою енергетикою (91 балів з 100)

2) коньяк України три зірки ( "відпочинок в бочці") - GOLD

Підсумки дегустаційної коміссії:

Вкрай цікаве поєднання зрілих фруктових відтінків і старого дерева як в ароматі, та і в смаку. Ідеально асимільований спирт, пунктирні - прянощі і м;яка солодкість у фіналі. За колір 9.8 балів з 10, аромат -19 балів з 20, смакові якості - 91 бал з 100.

3) коньяк України "Ренуаж 5 зірок" - DUBLE GOLD

Підсумки дегустаційної комісії:

Виключно м;який, але при цьому складний зразок, що володіє екстраординарними характеристиками. На фоні фруктових тонів, складні дерев;яні похідні - м;які таніни, ванільні відтінки, переважно кондитерські спеції. Але при цьому - абсолютно не перевантажений карамеллю. Фінал - цікаве поєднання різноманітних відтінків екзотичних плодів і старого дубу.

За колір 9.85 балів з 10, аромат -19 балів з 20, смакові якості - 93 бал з 100.

Перейти в каталог