Безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн.

Galicia Distillery - виробництво міцних алкогольних напоїв, в своєму портфелі має бренди коньяків  Грінвіч, Бучач та Renuage, фруктові дистиляти Фруктовиця, кальвадос та бренді Прикарпатський, традиційний дистилят із родзинок Песаховка Лехаім, лікери на натуральній основі Lemotiv.

Походження першої частини назви - «Галіція» - має історичне коріння та пов'язане з містечком Бучач, де її засновник граф Потоцький в 1769 році відкрив виробництво, яке в ті часи мало назву «винокурня».
Друга частина назви заводу Galicia Distillery походить від англійського терміну Distillery - «виробництво міцного алкоголю», адже to distill в перекладі з англійської означає сам процес отримання міцних алкогольних напоїв шляхом перегону (дистиляції).

 

На заводі дбайливо збережено все краще з давніх часів:

 

  • - багатовікові традиції виробництва,
  • - успадкований від давніх  майстрів досвід подвійної дистиляції,
  • - рідкісні секрети технологічних процесів  витримки та мацерації.

 

На додаток до традицій, що йдуть корінням у минуле, виробництво активно впроваджує й інновації - символ майбутнього. Сучасне обладнання та досвідченість майстрів міцної справи дозволяють удосконалити старі рецепти і отримувати нові продукти відмінної якості.

Galicia Distillery неухильно дотримується класичних технологій викурювання коньячних та фруктових спиртів. Це спосіб «аламбік», однойменний назві перегінного апарату, зробленого за спецзамовленням в Італії. Для отримання потрібного смакового букету фахівцями ретельно відбираються найкращі дубові бочки: з Франції (такий тип як "Лімузен"), Угорщини, й особливо рідкісні - з українського дуба.

Завдяки поєднанню високого класу обладнання, відмінної якості сировини та напрацьованого століттями досвіду майстрів на заводі Galicia Distillery виробляються оптимальні за смаком та ароматом міцні напої.

Наразі Galicia Distillery - динамічне виробництво зі штатом більш ніж 250 співробітників та головним офісом у м. Києві.

Galicia Distillery

Эксперти подвійної дистиляції з 1889 року

Посмотреть презентацию